Hotelowe wykładziny dywanowe – bogactwo wzorów i kolorów

Branża hotelowa jest bardzo różnorodna; w jej skład wchodzą zarówno niewielkie pensjonaty, jak i też ogromne obiekty, będące częścią międzynarodowych sieci. Każde takie miejsce posiada również zróżnicowaną ofertę. Oprócz tej podstawowej – noclegowej – goście hoteli często mogą korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak: hotelowe bary, komfortowe, przestronne foyer z bazą kawiarnianą oraz z miejscem do spotkań. Wierzymy, że każda taka placówka ma swój własny, unikalny charakter, oraz, co za tym idzie, unikalne potrzeby.

Aby sprostać im wszystkim, BR Wykładziny proponuje swoim klientom zróżnicowane warianty wykładzin dywanowych hotelowych, zachwycających elegancją i klasą.

Szeroki wybór wykładzin dywanowych do hoteli

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientom oraz spełnić najwyższe, wyśrubowane standardy, które sami sobie narzucamy, oferujemy wykładziny pochodzące od trzech, szanowanych w tej branży, producentów.

Sit-in

Sit-in dostarcza rozwiązania nie tylko do hoteli, ale również do biur, banków, apartamentowców. W swojej ofercie „obiektowej” zawarł wykładziny o dużej sprężystości, estetyce oraz, co szczególnie ważne w zatłoczonych miejscach, o wysokiej funkcjonalności.

Dzięki współpracy z tym włoskim producentem, możemy zaproponować naszym klientom indywidualnie dobrane wzory, dostępne przy zamówieniach już od 100m2. Dysponujemy dwoma wariantami – gramaturze 770 i 1000gr/m2. Wśród każdej z tych opcji klienci mogą wybierać spośród dziesięciu wersji kolorystycznych. Przy wyborze optymalnej wykładziny dywanowej do hotelu,  należy zwrócić uwagę na jakość materiału, na którym drukowane są wykładziny. W tym przypadku jest to z sukcesem stosowany w przestrzeniach hotelowych 100-procentowy Poliamid.

Balsan

Balsan to kolejny producent, z którym udało się nam nawiązać owocną współpracę. Jego stała kolekcja nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością, łącząc w sobie francuską elegancję i funkcjonalność płynącą z wykorzystania nowoczesnych materiałów. Klientom, preferującym indywidualne rozwiązania, z pewnością do gustu przypadnie wariant drukowania wykładzin na zamówienie (opcja dostępna od 400m2).

Decydując się na produkty Balsan, mogą Państwo wybierać ze zróżnicowanych wariantów gramatury; dysponujemy aż jedenastoma podkładami do drukowania. Nasi klienci największą sympatią darzą wykładziny hotelowe o gramaturach: 1300gr/m2, 1100gr/m2, 950gr/m2, 650gr/m2. Poszczególne kolekcje zachwycają nietuzinkowymi wzorami, idealnie wpasowującymi się w nowoczesne przestrzenie oraz klasycznymi, stonowanymi wykładzinami, pasującymi do bardziej tradycyjnych wnętrz. Niezależnie od wzoru, każda wykładzina powstała na bazie 100-procentowego Poliamidu.

Lano

Lano, kolejny producent, z którym współpracujemy, swoimi kolekcjami udowadnia, jaka siła tkwi w prostocie i elegancji. Kolekcje ZEN, ZEN Design, Zen Fusion podbijają serca swoim minimalistycznym wyglądem. W tego typu modelach jakość wykonania staje się szczególnie ważna. Belgijski producent proponuje kilka gramatur 100-procentowo poliamidowych wykładzin hotelowych oraz możliwość zindywidualizowania produktu za pośrednictwem samodzielnie wybranego nadruku.

Dlaczego warto zdecydować się na wykładzinę dywanową hotelową?

  • Wyciszenie przestrzeni

W dużych pomieszczeniach nierzadko występuje problem z akustyką. Foyer hotelu, wypełnione dźwiękiem sunących walizek i stukotem obcasów bardziej kojarzy się z dworcem niż z eleganckim obiektem o wysokim standardzie. Wykładzina hotelowa doskonale tłumi takie rozpraszające wrażenia akustyczne.

  • Większe bezpieczeństwo

W tym miejscu warto wspomnieć również o innym rodzaju komfortu, wynikającym z tak podstawowej kwestii, jak łatwość poruszania się. Wykładzina dywanowa do hoteli, z oczywistych względów, posiada dużo lepsze właściwości antypoślizgowe niż gładka posadzka. To wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo gości, niezależnie od tego, jakie obuwie akurat noszą.

  • Trwałość

W przypadkach obiektów hotelowych, niebagatelne znaczenie odgrywa trwałość wyposażenia. Dotyczy to nie tylko mebli oraz tekstyliów. Pierwsze wrażenie, jakie ma gość po wejściu do hotelu, to efekt wizualny. Zadbany, elegancki wystrój pozwala wytworzyć u klienta poczucie, że ma styczność z profesjonalnym usługodawcą, dbającym o każdy szczegół. Ogromną rolę w wytworzeniu takiego wrażenia odgrywa stan wyposażenia. Najintensywniejszej eksploatacji, jak łatwo się domyślić, podlegają nawierzchnie.

Dobrej jakości wykładzina dywanowa hotelowa nawet po wielu latach jest w stanie uświetniać wygląd lokalu. Brak wgnieceń oraz łatwość w wykonaniu zabiegów pielęgnacyjnych sprawiają, że takie pokrycie podłóg może stać się jednym z najlepszych sojuszników w zwiększeniu prestiżu hotelowego obiektu.

  • Oszczędność

Dobrze dobrana wykładzina dywanowa to inwestycja, która zapewni atrakcyjny wygląd wnętrzu na długie lata. Decydując się na rozwiązania wątpliwej jakości, należy liczyć się z tym, że po krótkim czasie konieczny będzie zakup nowej wykładziny. Chociaż profesjonalna ekipa przeprowadza montaż bardzo sprawnie, warto już od początku zainwestować w wykładzinę prestiżowego producenta i tym samym uniknąć zbędnych wydatków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami wykładzin dywanowych do hoteli.